Pobočky
Vyhledávání
Zavřít

Trainee pro oblast BOZP a ekologie

Ochrana zdraví a životního prostředí jsou stejně jako bezpečnost práce naší prioritou. Neustále pracujeme na zlepšení pracovního prostředí a ergonomie, hledáme nové cesty k maximální ochraně zdraví a zvýšení bezpečnosti našich zaměstnanců i dalších osob vstupujících do naší firmy. Značnou pozornost věnujeme minimalizaci dopadů našich činností na životní prostředí. Spolupracujeme s externími experty a státními institucemi, hledáme inspiraci u našich sesterských firem v zahraničí a využíváme širokého spektra zkušeností koncernu voestalpine.

NEDCON

  • Zajímavou práci ve firmě, která vyrábí a dodává regálové systémy do celého světa
  • Dobrou mzdu motivující odměny a širokou škálu zaměstnaneckých výhod
  • Jedinečnou atmosféru neformální, příjemné pracovní prostředí, nadstandardní mezilidské vztahy
  • Vzdělávání a školení osobní růst a profesní rozvoj
  • Zábavu kulturu, sport, dny otevřených dveří, firemní večírek s bohatým programem, soutěže o hodnotné ceny a

Co budete dělat?

  • hlavním úkolem a případným tématem bakalářské či diplomové práce bude projekt implementace nového systému školení s využitím virtuální reality
  • součástí programu budou i činnosti spadající do oblasti BOZP, PO a ekologie dle dohody s mentorem

Jakého kolegu hledáme?

  • studenta / studentku bakalářského nebo magisterského oboru s vhodným zaměřením studia (BOZP, ekologie)
  • schopného docházet do firmy alespoň na 2 dny v týdnu
  • dynamickou, aktivní a komunikativní osobnost se zájmem o získání praktických zkušeností
  • týmového hráče připraveného zapojit se i do drobných úkolů a činností přímo nespadajících do oboru

Máte otázky?

Kamila Hánělová
HR

1

Žádost o práci Žádost o práci

Děkujeme za zájem o práci pro firmu NEDCON. Vaší žádosti věnujeme zaslouženou pozornost a reagujeme na ni do týdne. Pokud pro Vás máme vhodné uplatnění, pozveme Vás na pohovor. Pokud ne, budeme Vás informovat. Můžete se pak zaregistrovat k odběru upozornění na nově otevřené pracovní pozice.

2

První pohovor První pohovor

Cílem prvního setkání je vzájemně si předat co nejvíce informací. Představíme Vám firmu i nabízenou pracovní pozici a jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy. Od Vás očekáváme především informace o Vašem vzdělání, praxi a představách o budoucím zaměstnání. Budeme se ptát, proč chcete pro NEDCON pracovat, co je pro vás v práci důležité a jakou si představujete mzdu. V případě některých profesí (svářeč, řidič vzv, atd.) absolvujete krátký praktický test. Po prvním setkání bychom měli mít vzájemně jasno v tom, zda je smysluplné v jednání pokračovat.

3

Druhý pohovor Druhý pohovor

Našli jsme při prvním pohovoru shodu? Skvělé, můžeme pokračovat. Druhý pohovor je konkrétnější a jeho průběh se liší podle konkrétní pozice. Pokud se ucházíte o dělnickou nebo řadovou technickou či administrativní pozici, ukážeme Vám pracoviště, projednáme detaily pracovní náplně a předáme Vám písemnou nabídku obsahující podrobný popis všech podmínek, které Vám nabízíme. Přijetím nabídky výběrové řízení končí a v dohodnutém termínu můžete nastoupit.
Jste-li uchazečem na pozici manažera nebo specialisty, čeká Vás vedle výše uvedeného odborná diskuse, během které prověříme Vaše odborné znalosti potřebné pro řádný výkon pozice. I Vy obdržíte písemnou nabídku všech podmínek. Pokud je přijmete, čeká Vás poslední krok - assesment centrum.

4

Assesment cetrum Assesment cetrum

Pozice manažerů a specialistů vyžadují splnění nejen odborných, ale i osobnostních předpokladů. Abychom je mohli řádně posoudit, spolupracujeme s externími odborníky, kteří prostřednictvím online testů a případových studií posoudí Vaše kompetence. Pokud se závěrečný posudek shoduje s našimi požadavky, výběrové řízení končí a v dohodnutém termínu můžete nastoupit.

5

Před nástupem Před nástupem

Než nastoupíte, obdržíte od nás návrh pracovní smlouvy. Smlouvu uzavíráme na dobu určitou v trvání 6 měsíců, kterou v případě oboustranné spokojenosti prodloužíme na dobu neurčitou.
Před datem nástupu musíte absolvovat povinnou vstupní prohlídku u našeho dodavatele pracovnělékařských služeb. Termín Vám sjednáme a zašleme Vám jej spolu s dalšími pokyny. K prohlídce potřebujete výpis z Vaší zdravotní dokumentace, který Vám poskytne Váš praktický lékař. Náklady spojené se vstupní prohlídkou hradíme v plné výši.

6

Vítejte ve firmě NEDCON! Vítejte ve firmě NEDCON!

Odpovězte online na stránkách NEDCON

Chcete odpovědět na jednu z našich nabídek volných míst nebo chcete poslat otevřenou žádost? Je to snadné. Zadejte své kontaktní údaje a nahrajte svůj životopis, případně i krátkou motivaci. Obdržíte e-mail s potvrzením vaší žádosti. Budeme reagovat co nejdříve.

Vložit životopis
Vložte motivační dopis

#WeAreNEDCON

Home made dutch orange moorkoppen on Kings day #USA #Office Home made dutch orange moorkoppen on Kings day #USA #Office
NEDCON Pallet Racking NEDCON Pallet Racking
Impressive NEDCON project Impressive NEDCON project
Project built for Rabelink Logistics and EXIT Toys Project built for Rabelink Logistics and EXIT Toys
Our partners: Rabelink Logistics and EXIT Toys Our partners: Rabelink Logistics and EXIT Toys
The winner! The winner!
Vítejte v našem světě

Sídlo firmy NEDCON se nachází v Doetinchemu v Nizozemsku. Náš vlastní výrobní závod je umístěn v Pardubicích v České republice a pobočky NEDCONu naleznete v různých evropských zemích a ve Spojených státech.

Česká republika
NEDCON Bohemia, s.r.o.
Holandská 34
53301 Pardubice
+420 467 002 111
Nizozemí
Nizozemí
NEDCON BV
Nijverheidsweg 26
7005 BJ Doetinchem
+31 314 33 44 55
Německo
Německo
NEDCON Lagertechnik GmbH
Dinxperloer Straße 18-20
46399 Bocholt
+49 2871 4789
Francie
Francie
NEDCON France SAS
27, Rue Jean Wenger Valentin
F-67000 Strasbourg
+33 3 88 56 05 55
USA
USA
NEDCON USA LLC
10053 Simonson Road, Suite 1
45030 Hamson OH
+1 513 367 2656